אודות

בהכשרתי אני פסיכולוגית רשומה בפנקס הפסיכולוגים (מס' רישוי 27-107032), מומחית בפסיכולוגיה חינוכית (מס' רישוי מומחה 27-34573 ) ומתמחה בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר.

את דרכי המקצועית התחלתי בלימודי תואר ראשון (BA) בפסיכולוגיה ובקרימינולוגיה, אותם סיימתי בהצטיינות באוניברסיטת בר אילן בשנת 2005. לאחר מכן המשכתי בלימודי התואר השני (MA) באוניברסיטת בן-גוריון, במגמה לפסיכולוגיה במערכת החינוך, אשר בסיומם עבדתי בשירות פסיכולוגי חינוכי (שפ"ח), בתחילה כמתמחה ולאחר מכן כפסיכולוגית חינוכית מומחית. בשנים אלה עסקתי באבחון ובטיפול בילדים ובמתבגרים, הדרכת הורים וצוותי חינוך, וכן התערבויות במצבי לחץ, משבר וחירום אישי, קהילתי ולאומי. בנוסף, ריכזתי יחידה לאבחון ולטיפול בשפ"ח, וכן הייתי נציגה בפורומים מחוזיים של משרד החינוך (שפ"י) בתחום הפסיכותרפיה ובתחום פגיעות מיניות.

לקראת סיום ההתמחות החינוכית, השלמתי את לימודיי בתחום הפסיכולוגיה הקלינית באוניברסיטת תל-אביב. כיום אני מתמחה בפסיכולוגיה קלינית במרכז רפואי ממשלתי. במסגרת ההתמחות עבדתי במסגרת אשפוזית (טיפול יום מבוגרים) וכיום אני עובדת במרפאה פסיכיאטרית למבוגרים. בעבודתי אני מטפלת במבוגרים באופן פרטני וקבוצתי, מאבחנת ומהווה חלק מצוות רב מקצועי. כמו כן אני נציגת המרפאה בצוות ייעודי לטיפול בנפגעי טראומה מינית.

במקביל לכך, אני עובדת כפסיכולוגית במערך אשפוז פסיכיאטרי ביתי, המופעל במסגרת בית חולים ממשלתי. במסגרת זו אני מהווה חלק מצוות רב מקצועי וכן מטפלת באנשים הסובלים ממשברים נפשיים אקוטיים, וזקוקים למעטפת תמיכתית אינטנסיבית.

נוסף לידע ולנסיון שלי בתחום הקליני והחינוכי, צברתי ידע ונסיון גם בתחום הפסיכולוגיה ההתפתחותית, כאשר עבדתי ביחידה התפתחותית בשפ"ח ובמרכז גיל רך עירוני. במסגרת זו אבחנתי וטיפלתי בילדים מגיל שנתיים עד גיל שש שנים, אשר סבלו מקשיים התפתחותיים. כמו כן עסקתי בהדרכת הורים וצוותי חינוך, ובעבודה עם צוות רב מקצועי.

במהלך שנות עבודתי השתלמתי בגישות טיפול מגוונות: טיפול פסיכודינמי, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT), טיפול EMDR. הידע, ההכשרה והנסיון שצברתי לאורך השנים במגוון שלבים ומצבי חיים של הפונים לאבחון ולטיפול, מאפשרים לי גישה רחבה ואינטגרטיבית להבנה של האדם הפונה, של כוחותיו ושל קשייו, של צרכיו ושל המענים שניתן להציע לו.