טיפול במבוגרים

כמטפלת, אני מאמינה שמספר הדרכים ה"נכונות" לטיפול הן כמספר האנשים. במהלך השנים נוכחתי לדעת כי הרקע והגורמים לפנייה לטיפול יכולים להיות רבים ומגוונים אולם שהמשותף בהרבה מהמקרים הוא הרצון והצורך בקשר אנושי משמעותי, עם אדם שיהווה שותף למסע אישי, מסע אשר כרוך לא פעם במפגש עם מקומות של כאב, קונפליקט, אי ידיעה וחשש. מוזמנים אלי לקליניקה אנשים המעוניינים לעבור תהליך של גדילה ושל התפתחות מתוך המקומות הכואבים הללו, מקומות שלעיתים מרגיש שכבר בלתי אפשרי לסחוב אותם לבד. מתוך נסיון ואמונה בכח של הקשר הטיפולי כגורם משמעותי בתהליכי ריפוי, חשוב לי לקיים עם מטופליי שיח אותנטי ואנושי. שאיפתי היא ליצור עבור, ויחד עם, מטופליי מקום בטוח, מקבל ולא שיפוטי, שיאפשר תהליכים אלה.

אני מאמינה ביכולתו של האדם להתמודד עם משברים בחייו ולהפוך אותם למקור לצמיחה אישית משמעותית, בין אם על ידי גילוי וחיבור לכוחות קיימים ובין אם על ידי יצירה ופיתוח של דרכי התמודדות חדשות. האנשים שאני פוגשת בעבודתי מזכירים לי בכל יום מחדש עד כמה גם מתוך חושך גדול יכול להפציע אור חזק פי כמה.

אני מנוסה בטיפול פסיכולוגי במבוגרים מגילאי 18 ומעלה הפונים על רקע מצבים שונים, ביניהם: דכאון ומצב רוח ירוד, תחושת בדידות, תחושת חוסר סיפוק, חרדות, ערך עצמי נמוך, קשיים בוויסות רגשי, קשיים והתלבטויות סביב סוגיות של זהות, סוגיות הקשורות לשלבי חיים שונים (לרבות סטודנטים, מעבר לזוגיות/הורות, הגיל השלישי), קשיים ביחסים בין-אישיים לרבות זוגיות, קשיים בעבודה, נטייה לפגיעה עצמית או רקע של פגיעה ע"י הסביבה וארועים טראומתיים, התמודדות עם משברים ועם אובדנים.

מלבד טיפולים ארוכי טווח אני מציעה יעוץ והתערבות ממוקדת בהתאם לסיבת הפנייה, ולצורך של הפונה. אני מזמינה אותך לפנות אלי על מנת לבחון יחד את המענה המתאים עבורך ולמצוא את הדרך שתהיה ההולמת ביותר את צרכיך.